fbpx

Tutvustus

VAGA disainpaneel

Taaskasutatud plastist valmistatud akustikat parandav disainpaneel

Enam ei pea valima ilu, praktilisuse ja loodussõbralikkuse vahel. VAGA disainpaneel ühendab need kolm omadust, et tuua sinuni kõik, mida kaasaegne siseviimistlus endas kandma peab.

VAGA on keskkonnasõbralik ning dekoratiivne seina- ja laepaneel, mis on loodud ligi 100% ulatuses taaskasutatud plastpudelitest valmistatud polüestervildist ning vineer- või puitkiudplaadi (MDF) dekoratiivribadest.

Vildile on omistatud GRS 4.0 (Global Recycled Standard) ja Kiudainete Öko-Tex 100 sertifikaat, mis tähendab, et vilt ei sisalda kahjulikke aineid, raskemetalle ega formaldehüüdi jääke. Samuti on Soome ehitusteabe fond RTS omistanud vildile ehitusmaterjalide heiteklassi M1 märgise.

VAGA disainpaneel
VAGA disainpaneel
VAGA disainpaneel

Kõikidel paneelidel on kasutatud vilti, millele on omistatud B-s1, d0 tuleklass.
Tulekindluse saavutamiseks on võimalik kombineerida paneeli komponente, millele on omistatud tuleklassid: MDF B-s2, d0 (must MDF) ja B-s1, d0 (pruun MDF); vineer B-s1, d0; spooni on võimalik töödelda tulekindla lakiga B-s1, d0.

Lisaks dekoratiivsetele omadusetele on paneelil ka akustikat parandavad omadused, mis muudavad ruumi heli kõrvale pehmemaks.

seinapaneel

seinapaneel

seinapaneel

seinapaneel

Vali keskkonnasõbralik sisekujundus, mis muudab ruumi kaunimaks ja heli paremaks.


seinapaneel

Keskkonnasõbralik

Sisaldab taaskasutatud plastist valmistatud Öko-Tex sertifikaadiga polüestervilti. Materjalikasutus on optimeeritud vähendamaks kasutult seisma jäävaid materjalijääke.

seinapaneel

Kvaliteetne Eesti toodang

Paneelide tootmine on Tallinnas ning need valmivad silmas pidades kõrgeimat kvaliteeti.

seinapaneel

Kiire tarne

Standardmõõdus paneelid on enamasti laos kohe saadaval.

seinapaneel

Disainivabadus

8 disaini standardvalikus, kuid võimalik ka ise kombineerida disain.